Харчування і вода

Харчування

Меню розроблене на основі аюрведичної кухні — різноманітне та корисне — вразить найприскіпливіших маленьких гостей та створить звичку харчуватись збалансовано.

У раціон входить триразове харчування та два фруктові перекуси.

Продукти ми закуповуємо на екофермі поруч з табором: все натуральне, смачне та свіже.

Їжа під час походів та сплавів — туристична. Інструктори проводять тренінги з приготування страв за принципами здорового харчування.

Кухня також підійде для вегетаріанців. Повідомте про особливості дієти чи алергії дитини інструкторам і ми обов‘язково їх врахуємо.

Ми врахували багаторічний досвід організації дитячого відпочинку, тому у «Паланці» малеча ніколи не буде голодна 🙂

Перелік та подачу страв можна побачити на фото

1 Вегетаріанське меню

Страви, приготовані з рослинних інгредієнтів, за кращими традиціями аюрведичної кухні. Харчування багате на вітаміни та корисні речовини, що дарує відмінне самопочуття та багато енергії.

2 Основи здорового харчування

Під час відпочинку у “Паланці”, діти навчаться та полюблять правильно харчуватись. Наші інструктори проводять тренінги, де вчать дітей готувати збалансовані та корисні страви самостійно. 

3 Туристичне харчування

Меню відрізнятиметься під час походів та сплавів, адже там необхідно ще більше енергії та сил. Ну і куди ж без їжі, приготованої на вогнищі:)

Срібна Вода

Страви готуються на джерельній воді з високим вмістом срібла.

Цілюще джерело знаходиться біля «Екотабору», тому діти можуть і вгамувати спрагу, і оздоровитись.

1 Природна чистота

Кришталева, цілюща, корисна — це все про джерельну воду. А у “Паланці” — ще і срібна. Вода проходить натуральний процес очищення, тож її можна пити відразу з джерела.

2 Висока якість води

Срібло знижує вміст шкідливих речовин та бактерій. Іонізована вода тривалий час зберігає свіжість та цілющі властивості, тому її часто використовують у медицині та для приготування дитячого харчування.

3 Здоров’я в одній краплі

Вода, збагачена сріблом, позитивно впливає на організм та підвищує імунітет. Через вміст природного антисептику — срібла, вона повністю захищена від захворювань, які поширюються через воду.