Табір Паланка — яскравий досвід та активний відпочинок цієї весни

  Play Video

  Про табір

  Паланка — слобода з невеликим укріпленням і козацькою залогою. Табір знаходиться у Карпатах та поєднує національні традиції та сучасний комфорт.

  Відпочинок у «‎Паланці»‎ допоможе відірвати дитину від гаджетів та дати відчути насолоду поміркованого ризику, перемогти свої страхи і викреслити з лексикону  з лексикону фрази “я боюсь”, “це важко” та “у мене нічого не вийде”. Відчути красу Карпат та крутість прогулянок у гори, отримати справжнє щеплення романтики та повернутись додому трохи дорослішими й відповідальними.

  Весна серед неймовірної карпатської природи та свіжого гірського повітря, понад 20 видів творчих та інтелектуальних активностей, що змінюються щодня та моменти радості з новими друзями —  це те, що запам’ятається на все життя.

  Весняні канікули та драйвові пригоди маленькі гості зустрінуть у надійній компанії наших інструкторів.

  Сплануйте незабутній активний відпочинок для своєї дитини цієї весни

  Пригоди ось-ось почнуться — встигніть забронювати місця!

  Активності

  Лижі/сноуборди/льодянки – катання, навчання

  Підкоримо та об’їздимо гору Звенів. Навчимо кататись тих, хто ще ніколи не вставав на лижі чи борд та відшліфуємо навички досвідчених спортсменів.

  Прогулянки в гори

  Карпатські краєвиди мають бути побаченими. Тому відкладемо споглядання у вікно та зануримось у подорож горами. Вдихаємо свіже морозне повітря, беремо друзів — та вперед, до вершин!

  Сніжні ігри

  Побудуємо власні сніжні фортеці та позмагаємось у масштабній битві сніжками. Ну і куди ж без гігантської снігової баби та сніжних ангелів зі сніжних силуетів.

  Стрільба з пневматичних гвинтівок

  Або “стрілялка” від першого обличчя у реальному житті. Хто не мріє зараз стати вправним стрільцем?
  Дозвілля, що вчить точності, зосередженості та поміркованості рішень. А ще — абсолютно безпечне, під наглядом професійних інструкторів.

  Гончарство

  Гончарство — це справжній світ, мистецтво, що поєднує народні традиції, креативний підхід та пошук себе через творчість.

  Йога та акройога

  Активність для тих, хто любить спокій. Це практика, що вчить гармонії розуму і тіла, правильному диханню та розвиває гнучкість.
  Годинка йоги схожа на післяобідній сон, адже її залюбки відвідують, як інструтори, так і діти.

  Метання сюрикенів та ножів

  Відчути себе справжнім ніндзя під час відпочинку у Карпатах? Легко! Навчимо контролювати силу тіла та думки, і все це — абсолютно безпечно, під пильним наглядом інструкторів.

  Цікавий Handmade

  Малювання, випалювання по дереву, ліпка, плетіння мандал і фенічек, вироби з бісеру, розпис хною та багато інших творчих активностей, які оновлюються кожну зміну. Діти отримають безліч нагадувань про відпочинок, зроблених власноруч.

  Archery-Battle

  Кожна зміна для наших інструкторів — це стріла у серце… І не тільки метафорично!
  Archery-Battlе — це гра, де кожен може відчути себе справжнім лучником: цілитись у супротивника та паралельно увертатись, щоб не поцілили у тебе.
  Для повної безпеки ми використовуємо стріли з м’якими вістрями та жорсткі маски на все обличчя.

  3D-моделювання

  Це не тільки про яскраві вироби, а й про навички моделювання та вміння скласти все до купи. Змоделювати щось — почати з ідеї та дійти до її цілковитого втілення.

  Акторська майстерність

  Можливо, це — початок нової мрії. А може спосіб стати відкритішими та харизматичними. Заняття з акторства — це розвиток уяви, фантазії та емоційної пам’яті. Ми навчимося звільняти м’язи, вживатися в образ і грати так, щоб всі повірили.

  Кулінарні тренінги

  Ми доведемо, що готувати — весело і цікаво. А у “Паланці” — це ще смачно та корисно, бо наші інструктори знаються на всіх нюансах здорового харчування.

  Настільні ігри

  Це можливість бути будь-ким, не виходячи з кімнати: банкіром, мафіозі, гросмейстером, будівельником чи психологом. Це особливо цікаво, коли поруч компанія таких самих маленьких профі.
  Для цього у нас є Джанго, Аліас, Бенг, Spyfall, Імаджинаріум, Діксіт, Мафія, шашки, шахи.

  Just Dance

  Класна музика, нові рухи та друзі поруч. Що може бути краще?
  Танці — це завжди про розвиток впевненості, координації та відкритості. І, непогана підготовка до різдвяної вечірки :)

  Вечірній кінозал з сінемалогією (для дорослих загонів)

  Хто не любить цікаве кіно? Ми дивитимемось нові картини та спробуємо по-новому зрозуміти класику. У нашому архіві є багато картин, які прикують увагу дітей та викличуть жваві обговорення.

  Живопис на воді – ебру

  Це напрям живопису, де фарби розливають по поверхні води, щоб створити унікальні і абстрактні картини. Діти вчаться працювати з різними матеріалами та експериментувати. Крім того, ця активність сприяє розвитку зосередженості та відчуття прекрасного.

  Тренінги

  Освітні та командоутворюючі заняття, що допоможуть краще зрозуміти себе та оточуючих, дізнатись багато нового та здобути корисні навички.

  Флорбол

  Спорт для тих, кого вже нічим не здивуєш: суміш хокею, футболу та бейсболу. Команда гра, що зближує ще на етапі оголошення правил

  Крокорінг

  Крокорінг - це захоплююча і творча активність, яка поєднує в собі рух та мистецтво. Учасники виконують різноманітні рухи: стрибки, ковзання та оберти, створюючи власний унікальний танцювальний стиль. Вони вдосконалюють координацію, гнучкість та танцювальні навички. Діти навчаться самовираження через творчість танцю.

  Особливості “Паланки”

  Катаються всі

  Якщо Карпати обдарують нас снігом на дати весняних змін, то ми навчимо кататись всіх (навчання входить в вартість). Перша половина кожного дня буде присвячена покатушкам на горі Звенів.

  Понад 20 видів активностей

  Програма весняного табору складається з безлічі спортивно-туристичних та інтелектуально-творчих розваг.

  Походи за різної погоди

  Ми не засмутимось, якщо весна буде не сніжною. Бо Карпати — величезний простір для відкриттів. Там є що подивитись та куди піти під керівництвом досвідчених інструкторів.

  Галицький колорит

  Дізнаємось багато нового про традиції й історію Галичини та покращимо свої знання про культуру регіонів нашої Батьківщини.

  Карпатська природа

  Столітні дерева, гірські річки, найчистіше повітря та трави, що починають буяти: на гори можна дивитися вічно, а гуляти нами — вдвічі довше. Весняний відпочинок у “Паланці” — ідеальний вибір, щоб вирватися з міста, оздоровитися та повернутися до коріння.

  Автономність

  Табір має власну свердловину з джерельною водою. На території готелю є Wi-Fi, але гості отримають пароль за особисті заслуги :) На випадок відключення електропостачання готель має дизельний генератор.

  ПОДАРУЙТЕ ДІТЯМ ЯСКРАВИЙ ДОСВІД ТА АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ЦІЄЇ ЗИМИ ТА ВЕСНИ

  Весняна зміна – трансфер 22-23.03, зміна 23.03 по 30.03, трансфер 30-31.03
  Ціна 14800грн

  Встигніть забронювати місця, казкові пригоди ось-ось почнуться

  Розклад дня у «‎Паланці»‎

  8:00
  Підйом

  8:15
  Руханка

  8:30
  Сніданок

  9:00 – 13:00
  Катання на лижах/сноуборді

  або активності, які змінюються кожну годину

  13:30
  Обід

  13:30-14:30
  “Перезапуск”

  Година, коли інструктори табору слухають тишу, щоб знов бути веселими та добрими :)

  15:00-18:00
  Тренінги, театр, підготовка до свята

  19:00
  Вечеря

  19:30-21:00
  Вільний час, спокійні ігри, настолки, кінозал.

  21:00-21:30
  Вечірня здиба

  Теревенимо, ділимось враженнями за день, співаємо під гітару

  22:00
  Відбій

  (для дітей старшого віку о 22:30)

  Вартість зміни складає 14800 грн. Актуальний розклад змін: Весняна зміна - 23.03 по 30.03

  Проживання. Триразове харчування. Програма активностей. Робота інструкторів. Навчання катання на лижах. Трансфер Львів-табір-Львів. Медична страховка.

  Трансфер Дніпро/Київ-Львів – Львів-Дніпро/Київ Оренда лиж/сноуборда Ski-pass

  Запрошуємо дітей віком від 6 до 16 років, табір може прийняти до 40 дітей. Малеча живе та розважається у загонах з однолітками.

  Їдемо потягом до Сколе. Далі 30км на автобусі до табору. Вартість трансферу залежить від вартості квитків.

  Ознаки цивілізації – зв'язок і Wi-Fi табір має. На кожну зміну відкривається окремий чат в Телеграмі, де буде транслюватись життя дітей цілодобово.

  У таборі працює лікар. Якщо дитина захворіє, то всі дії спеціаліст узгоджуватиме з батьками. Найближча лікарня знаходиться поруч, у місті Сколе.Табір має авто для транспортування дитини.

  Повернення залишку суми можливе лише у разі хвороби дитини, яка потребує стаціонарного або амбулаторного лікування за місцем проживання.

  Кімнати облаштовані одно- та двоярусними ліжками. Номери оснащені власним санвузлом (душ, туалет). Діти живуть по 4 у кімнаті. У готелі працює власний невеликий басейн з теплою водою, який буде повністю у нашому розпорядженні.

   Наші контакти:

   м. Дніпро, проспект Лесі Українки, 61Б
   #primary