Про нас

Паланка — слобода з невеликим укріпленням і козацькою залогою. Табір має вигляд українського поселення славетних козацьких часів. «Екотабір» Паланка знаходиться на березі річки Оріль, біля джерела із високим вмістом іонів срібла. З ферми по сусідству щодня доставляють натуральні продукти для смачних та корисних страв.

Де, як не в такому місці, навчити дітей, як правильно відпочивати?

Мета табору саме така: відірвати дитину від гаджетів та дати відчути насолоду поміркованого ризику, перемогти свої страхи й викреслити з лексикону фрази “я боюсь”, “це важко” та “у мене нічого не вийде”.

Звук нічного лісу, сходи та заходи сонця під час походу, чисте зоряне небо та пісні під гітару біля багаття —  це те, що запам’ятається на все життя. Отримавши це щеплення романтики, діти повернуться додому трохи дорослішими й відповідальнішими.

Усі пригоди маленькі гості зустрінуть у надійній компанії: наші інструктори мають у досвіді безліч літніх історій та цінних знань.

  Наші контакти:

  м. Дніпро, проспект Лесі Українки, 61Б

  Особливості “Паланки”

  Екологічне помешкання

  Будиночки збудовані виключно з екологічних матеріалів, саме так, як робили наші предки: глина, солома, очерет.

  Понад 20 видів активностей

  Програма табору складається з безлічі спортивно-туристичних та інтелектуально-творчих розваг.

  Натуральне та здорове харчування

  Продукти закуповуються на сусідній екофермі: все домашнє, корисне та безпечне.

  “Срібна” вода

  Готуємо їжу на воді з джерела цілющої води, що має високий вміст срібла.

  Данина історії

  Територія табору створена у стилі традиційних козацьких поселень та виглядає дуже автентично.

  Гармонія з природою

  «Паланка» розташована на березі річки Оріль, табір з трьох боків “обіймає” сосновий ліс. Навколо — свіже та чисте повітря, багато сонця, а вночі видно кожну зірочку на небі.

  Наша команда

  Олег

  Головний інструктор-співзасновник

  Катерина

  Інструктор

  Вероніка

  Інструктор

  Іра та Яна

  Інструктори

  Сергій

  Інструктор

  Людмила

  Лікар

  Питання та відповіді

  Проживання. Триразове харчування + два перекуси. Робота інструкторів. Всі активності, передбачені програмою. Використання інвентарю та спортивного спорядження.

  Трансфер Дніпро - табір - Дніпро.

  Повернення залишку суми можливе лише у разі хвороби дитини, яка потребує стаціонарного або амбулаторного лікування за місцем проживання.

  Запрошуємо дітей віком від 6 до 16 років, всього табір може прийняти до 35 дітей. Малеча живе та розважається у загонах з однолітками.

  Всі ознаки цивілізації у таборі є :) Кожну зміну у Telegram відкривається окремий чат, де інструктори цілодобово транслюють життя малечі.

  Ціна залежить від сезону та тривалості зміни. 1 зміна — 16.06-26.06 14 000 грн 2 зміна — 28.06-08.07 14 000 грн 3 зміна — 23.07-30.07 11 000 грн 4 зміна — 31.07-07.08 11 000 грн 5 зміна — 17.08-24.08 11 000 грн 6 зміна — 24.08-31.08 10 000 грн

  Виїзд до табору здійснюється організованими групами у супроводі інструктора табору з Дніпра. Трансфер оплачується окремо від вартості відпочинку.

  В таборі працює лікар. Якщо дитина захворіє, то всі дії спеціаліст узгоджуватиме з батьками. Найближча лікарня знаходиться поруч, у с. Гупалівка. Табір має авто для транспортування дитини.