Активності

Бджільництво

Бджільництво

Липовий, травневий чи гречаний? Всі ми любимо мед, і побільше. Але як його правильно отримувати без шкоди для бджілок та з турботою про здоров’я — розкажуть та навчать наші досвідчені пасічники.

Читати далі

Гра вікінги або козачі шахи

Команди по черзі намагаються збити фігури на стороні супротивника, маючи на це по шість спроб на кожну атаку. Гру вигадали на острові Готланд, Швеція, але ще кажуть, що в неї грали справжнісінькі вікінги. Що ми знаємо точно — українським козакам вона до вподоби 🙂

Читати далі

Купання в річці

Двічі в одну річку не ввійдеш, а ми — беремо і робимо. Зануритись в Оріль у спекотний літній день, або застрибнути у воду з тарзанки, що на березі? Навчимо плавати всіх, а водні розваги наших маленьких плавців пильнуватимуть інструктори.

Читати далі

Метання ножів та сокир

Час виплеснути всі негативні емоції та відчути себе справжнім воїном під час метання ножів та сокир. Всі екстремальні активності відбуваються під пильним наглядом інструкторів та за дотримання правил безпеки.

Читати далі

Бадмінтон

Озброюємо ракетками, обираємо найсильнішу команду та вперед — розвивати свою координацію, реакцію та витривалість.

Читати далі

Стрільба з духових гвинтівок

Духові трубки або гвинтівки виникли у тій частині планети, де не було дерев, з яких можна виготовити лук, але було достатньо отруйних ягід, які використовували замість стріл. Ця зброя була поширена в Африці та в Індонезії. У “Паланці” вона з’явились через гостру потребу у нових розвагах, адже де ще малеча навчиться стріляти, дмухаючи у трубку?

Читати далі

Велопрогулянки

Досліджуватимемо мальовничі околиці на велосипеді, насолоджуючись вітром у волоссі та почуттям свободи. Цей активний відпочинок чудово підходить для підтримки фізичної форми та отримання нових вражень.

Читати далі