Відгуки

  • Батьки
  • Діти

Олег, дякуємо вам і всій команді за прекрасний дитячий відпочинок і перезавантаження. Окрема подяка за високий рівень комунікації і репортажі майже в прямому ефірі) Це значно заспокоювало підвищену за час війни батьківську тривожність. Бажаємо натхнення і терпіння команді, а вашому чудовому табору процвітання і благополуччя! ?

Бараненко Тетяна

Мати

А ми не хвилювались, довіряючи найцінніше! Ви великі молодці ❤️

Зиско Наталля

Мати

Дякуємо. Дитина інша точно ?. Сьогодні думали поспати довгенько у неділю, а наша в 7:00 ранку всім підйом на Аріву ?

Оля Савченко

Мати

Щіра вдячність "ватажку", його команді та команді " маленьких шибеників" та їх батькам. Дитина плакала з табору, що хоче ще лишитися і зовсім не хоче додому. (Це при тому що поїхала перший раз в житті в табір). Сказати, що дитину переповнюють ємоций - це нічого не сказати. Купа нових знань, емоцій, переживань. Дякуємо за такий підхід до дітей. І особливо дякую за "перебудову" харчування. Вчора вперше попросила те, що заставляли їсти.

Людмила Козенко

Мати

Велике спасибі всій вашій команді за таку виконану роботу, діти просто в захваті, ввечері вже хотіли назад, з нетерпінням чекаємо наступну зміну

Евгенія Ісмаілова

Мати

Наша Ксенька вже давня шанувальниця Вас і Вашої команди. З нового місця також дуже не хотіла виїжджати. Сподівається на подальшу зустріч у серпні, а також в осені та взимку! Дуже дякуєм усією родиною

Островський Віталий

Батько

Дякую Олегу та команді , дитина задоволена, багато приємних вражень, позитивних емоцій! Відразу став розказувати що взимку похід, та поіздка, організовуйте і осінні і зимові канікули ми з вами. Ви робите гарну справу і вона у вас добре виходить, успіху!

Оксана Свіриденко

Мати

Син відпочивав на 3 зміні, це найкращій табір який ми зустрічали? Організатори, інструктори - ви просто ? Олег, вам особиста подяка, ви змінюєте світогляд наших дітей??

Конопська Ольга

Ми уже другий раз, буде і третій, Мире також все дуже сподоболось. Не було тиждень, а таке враження, що дитина на півроку зросла. За активності окрема подяка, пару зайвих кг зійшли безболісно

Ірина

•табір сподобався •активності дуже сподобалися, гончарство, творчість, ігри, кулінарія, і т.д •іжа смачна, дуже сподобалося робити піццу, а печево я не робила... сподобалися напої, було не очікувано що є перекус, який теж дуже смачний. •сподобалося плавати в річці, стрибати з тарзанки, плавати на байдарках) •похід сподобався, але дуже стомилася, була крипатура, на байдарках сподобалося плавати) готувати на кострі. •домік був комфортним, не зважаючи на павуків, вода гаряча, можно було її пити с крана, ліжка були тверденьки, але спати було можно))) ТАБІР СПОДОБАВСЯ, ЇЖА СМАЧНА, (БУЛА СИТА) СПАТИ НЕ ХТО НЕ ЗАВАЖАВ, БУЛО ДУЖЕ КРУТО)))

Мілана Робоча

Мне понравилось как мы допоздна возле костра сидели,как мы в походе были

Соня Ісмаїлова

Катя Замараєва спілкується з мамою - Напиши відгук для Олега, що тобі сподобалось в таборі? -Все! -Ну, може треба чогось добавить? -Днів!

Катя Замараєва

Спасибо большое за чудесную неделю. Было очень классно, хоть и сложно. Устала за эту неделю, как бобик, но очень много крутых эмоций. Подъем на Звенив,сценка Питера Пена, стрельба, тренинги, Данино творчество, глина. Было просто супер))). Спасибо вам всем большое)

Василіса Василько